URIMEBLE to firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i montażem solidnych mebli, z wykorzystaniem wysokiej klasy akcesoriów dominujących producentów. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży meblowej pozwoli sprostać Twoim nawet najśmielszym oczekiwaniom, dając Tobie zadowolenie na długie lata, a nam satysfakcję z wykonanej pracy.

Głównym naszym celem jest tworzenie kuchni na wymiar. Wspólnie stworzymy takie meble, w których otoczeniu będziesz czuć się miło, wygodnie i swobodnie, a zarazem będą one  funkcjonalne i dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki trójwymiarowej wizualizacji poczujesz atmosferę swojej nowej kuchni już na etapie projektowania! Kompleksowo wyposażamy kuchnie w zlewozmywaki, armaturę, oraz niezbędny sprzęt AGD. Oferujemy korzystne ceny, gratis dowozimy oraz montujemy wraz z kuchnią zakupiony u nas sprzęt.

 

OFERTA:

-Kuchnie na wymiar
Naszym głównym celem jest tworzenie mebli kuchennych na wymiar. Tylko dokładne dopasowanie mebli do pomieszczenia spowoduje oszczędność przestrzeni i elegancki wygląd .

-Sprzęt AGD do zabudowy
Kompleksowo wyposażamy kuchnie w zlewozmywaki, armaturę, oraz niezbędny sprzęt AGD do zabudowy oraz wolnostojący. Oferujemy korzystne ceny, gratis dowozimy oraz montujemy wraz z kuchnią zakupiony u nas sprzęt.

-Szkło dekoracyjne lacobel oraz hartowane
Realizujemy nietypowe projekty z panelami szklanymi (lacobel, szkło hartowane, szkło z grafiką) zarówno w kuchniach jako przestrzeń nad blatem roboczym i nie tylko.

-Wyposażenie wnętrz
Projekty realizujemy wraz z ciekawymi, nowatorskimi elementami wyposażenia wnętrz. Krzesła, stołki barowe, pufy, fotele, lampy, akcesoria kuchenne i inne. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz gratis dowozimy do Twojego mieszkania.

-Szafy wnękowe
Dzięki szafom wnękowym z drzwiami przesuwnymi stworzysz miejsce na przechowywanie przedmiotów, zyskując oryginalny charakter pomieszczenia.

-Projektowanie i aranżacja wnętrz

Tworzymy aranżacje kuchni, salonów, łazienek, pokoi, sypialni. Projektujemy kuchnie wraz z projektem ułożenia płytek, instalacji wod-kan, instalacji elektrycznej. Każdy projekt zwieńczony trójwymiarową, fotorealistyczną wizualizacją.

Kontakt

ul. Witosa 73a
39-220 Pilzno
e-mail: biuro@urimeble.pl

 

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA POMIAR I WYCENĘ!

 

tel. 785 600 758

 


Nasze Realizacje


Zobacz nasze nowe realizacje kompleksowo wyposażonych kuchni- to najlepsza wizytówka naszej działalności. Bądź na bieżąco!

Nasze ProjektyKochamy design i inspiracje z nim związane, prezentujemy nowatorskie i użyteczne rozwiązania, które nadają wnętrzom wyjątkowy charakter.

Sprzęt AGDPomagamy w wyborze urządzeń AGD oraz wyposażamy w nie nasze zabudowy kuchenne.

Copyright 2015 URIMEBLE